Technická příprava výroby Praha Uhříněves

EXX s.r.o. je česká společnost, která na trhu působí již od roku 1995 a zaměřuje se na projekci a realizaci osvětlení a interiérů, prodej svítidel a nábytku, a dále na interiérovou výrobu. Nabízí komplexní služby, dodávky na klíč a široký sortiment výrobků na míru i zboží renomovaných evropských značek a vlastní výroby. EXX je dynamickou společností, která se neustále rozvíjí, vyhledává a využívá tržní příležitosti. Do svého kolektivu hledáme:

Náplň práce

- zpracování výrobní dokumentace

- zpracování podkladů pro výrobu – výpis materiálů, kusovníky, nářezové plány

- kontrola a zaměření prostor budoucích instalací, zjišťování stavební připravenosti a vytváření konstrukčního a technického řešení pro vyráběné prvky

- spolupráce při zpracování rozpočtů a kalkulací

- spolupráce při poptávání a objednávání materiálu a kooperací

- dohled nad správností výroby a montáže po technické stránce

- spolupráce při přípravě a realizaci zakázky s obchodním týmem, architekty, rozpočtovým týmem, PM, výrobou, logistikou

- dohled nad kvalitou výroby a koordinace výroby

- spolupráce na zavádění nových technologií

Požadujeme

- středoškolské vzdělání s maturitou technického zaměření (nábytkářství, dřevařství, konstruktér)

- perfektní znalost aplikací MS OFFICE (Excel, Outlook)

- praktická znalost Solid Works, Swood design, Inventor, včetně nástavby Woodwork

- komunikační schopnosti

- odolnost vůči stresu

- schopnost zorganizovat si samostatně práci

- praxe na obdobné pozici

Nabízíme:

- příjemné pracovní prostředí ve stabilní české společnosti

- motivující ohodnocení

- firemní telefon

- firemní akce

- firemní sortiment za zvýhodněných podmínek

- flexibilní pracovní doba

- sick days

- potřebná školení, vzdělávání se, možnost profesionálního růstu

Místo výkonu práce:  Praha Uhříněves

Nástup: ihned nebo dohodou

Firma: EXX s.r.o.

Kontakt: Alena ŠŤASTNÁ
Karlovarská 1104/14
161 00 Praha 6 - Ruzyně

Telefon: 778716608

Kód: TPV Uhříněves

Místo práce: Praha Uhříněves

Typ úvazku: hlavní pracovní poměr, práce z domu, nebo žl

Plat: 30000 - 45000 Kč/měsíc

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé